O nas

O nas
Centrum Telewizji Kablowej JIM-SAT s.c. powstało w roku 1993. Firma zajmowała się od początku świadczeniem usług projektowych i wykonawstwem sieci telewizji kablowych oraz handlem i dostawą materiałów i urządzeń do budowy sieci telewizji kablowych. Jedną z pierwszych większych sieci wybudowanych i zaprojektowanych w latach 1993 -1994 przez naszą firmę to Polkowicka Telewizja Kablowa w Polkowicach.

Firma nasza zaprojektowała i wybudowała również kilkanaście sieci kablowych w latach 1995-2008 na łączną sumę 100 000 lokali mieszkalnych. Zrealizowano to w takich miastach jak :Stargard Szczeciński, Łódź i okolice,Zduńska Wola,Tarnobrzeg, Łask ,Słubice,Gorzów Wlkp. i okolice, Płock.

W roku 1999 firma JIM SAT s.c. zakończyła swoją działalność jako spółka cywilna i równocześnie podjęła działalność spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod tą samą nazwą z kapitałem zakładowym 387 tyś. zł.

JIM - SAT od początku współpracuje z kilkoma firmami produkujących sprzęt do telewizji kablowej. Obecnie firma nasza posiada dobrze wyszkoloną kadrę techniczną i zespół projektowy zdolne podjąć się wykonani,a dużych i skomplikowanych zadań inwestycyjnych łącznie z projektem budowlanym i niezbędnymi zezwoleniami i uzgodnieniami.

Oferowany sprzęt zapewnia bezproblemową i bezawaryjną pracę sieci przy stosunkowo niewielkich kosztach inwestycyjnych. Na sieci, które realizujemy kompleksowo tj. projekt, dostawa i wykonawstwo; firma nasza udziela do 2 lat gwarancji na całą sieć. Firma Jim-Sat Spółka z o.o. jest też operatorem kablowym. W latach 1995 -2008 w Słubicach a obecnie w Gorzowie Wlkp. . Oferujemy usługi telewizji kablowej i szerokopasmowego bardzo szybkiego internetu w technologii LAN.
W rejestrze przedsiębiorców telekomunikacyjnych prowadzonym przez UKE mamy nr 973.